Jaarkalender 2019

Selecteer een cursus via de optie categorieën om jouw cursusdagen te zien

Sep
23
ma
Agility 1/2
Sep 23 @ 19:15 – 20:15
Apporteren/Dirigeren 2
Sep 23 @ 19:15 – 20:15
FCI Obedience (OBB)
Sep 23 @ 19:15 – 20:15
Agility 3
Sep 23 @ 20:30 – 21:30
Agility Gevorderd
Sep 23 @ 20:30 – 21:30
FCI Obedience (OB1/OB2)
Sep 23 @ 20:30 – 21:30
Sep
26
do
Agility Wedstrijdgroep
Sep 26 @ 19:00 – 21:00
Gehoorzaamheid 2
Sep 26 @ 19:15 – 20:15
Gehoorzaamheid Gevorderd
Sep 26 @ 19:15 – 20:15
Basis Opvoed Cursus
Sep 26 @ 20:30 – 21:30
Sep
28
za
Agility 1/2
Sep 28 @ 09:15 – 10:15
Gehoorzaamheid 1
Sep 28 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid 2
Sep 28 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid Gevorderd Recreanten
Sep 28 @ 09:30 – 10:30
Pre-Obedience
Sep 28 @ 09:30 – 10:30
Agility 3/Gevorderd
Sep 28 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 1
Sep 28 @ 10:45 – 11:45
Basis Opvoed Cursus
Sep 28 @ 10:45 – 11:45
Fun & Play
Sep 28 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzaamheid 1
Sep 28 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzame Puber Cursus
Sep 28 @ 10:45 – 11:45
Puppycursus
Sep 28 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 2
Sep 28 @ 12:15 – 13:15
Fun & Play
Sep 28 @ 12:15 – 13:15
Inloop spreekuur gedragsdeskundige
Sep 28 @ 12:15 – 13:15
Sep
30
ma
Agility 1/2
Sep 30 @ 19:15 – 20:15
Apporteren/Dirigeren 2
Sep 30 @ 19:15 – 20:15
FCI Obedience (OBB)
Sep 30 @ 19:15 – 20:15
Agility 3
Sep 30 @ 20:30 – 21:30
Agility Gevorderd
Sep 30 @ 20:30 – 21:30
FCI Obedience (OB1/OB2)
Sep 30 @ 20:30 – 21:30
Okt
3
do
Agility Wedstrijdgroep
Okt 3 @ 19:00 – 21:00
Gehoorzaamheid 2
Okt 3 @ 19:15 – 20:15
Gehoorzaamheid Gevorderd
Okt 3 @ 19:15 – 20:15
Basis Opvoed Cursus
Okt 3 @ 20:30 – 21:30
Okt
5
za
Agility 1/2
Okt 5 @ 09:15 – 10:15
Gehoorzaamheid 1
Okt 5 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid 2
Okt 5 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid Gevorderd Recreanten
Okt 5 @ 09:30 – 10:30
Pre-Obedience
Okt 5 @ 09:30 – 10:30
Agility 3/Gevorderd
Okt 5 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 1
Okt 5 @ 10:45 – 11:45
Basis Opvoed Cursus
Okt 5 @ 10:45 – 11:45
Fun & Play
Okt 5 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzaamheid 1
Okt 5 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzame Puber Cursus
Okt 5 @ 10:45 – 11:45
Puppycursus
Okt 5 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 2
Okt 5 @ 12:15 – 13:15
Fun & Play
Okt 5 @ 12:15 – 13:15
Inloop spreekuur gedragsdeskundige
Okt 5 @ 12:15 – 13:15
Okt
7
ma
Agility 1/2
Okt 7 @ 19:15 – 20:15
Apporteren/Dirigeren 2
Okt 7 @ 19:15 – 20:15
FCI Obedience (OBB)
Okt 7 @ 19:15 – 20:15
Agility 3
Okt 7 @ 20:30 – 21:30
Agility Gevorderd
Okt 7 @ 20:30 – 21:30
FCI Obedience (OB1/OB2)
Okt 7 @ 20:30 – 21:30
Okt
10
do
Agility Wedstrijdgroep
Okt 10 @ 19:00 – 21:00
Gehoorzaamheid 2
Okt 10 @ 19:15 – 20:15
Gehoorzaamheid Gevorderd
Okt 10 @ 19:15 – 20:15
Basis Opvoed Cursus
Okt 10 @ 20:30 – 21:30
Okt
12
za
Agility 1/2
Okt 12 @ 09:15 – 10:15
Gehoorzaamheid 1
Okt 12 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid 2
Okt 12 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid Gevorderd Recreanten
Okt 12 @ 09:30 – 10:30
Pre-Obedience
Okt 12 @ 09:30 – 10:30
Agility 3/Gevorderd
Okt 12 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 1
Okt 12 @ 10:45 – 11:45
Basis Opvoed Cursus
Okt 12 @ 10:45 – 11:45
Fun & Play
Okt 12 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzaamheid 1
Okt 12 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzame Puber Cursus
Okt 12 @ 10:45 – 11:45
Puppycursus
Okt 12 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 2
Okt 12 @ 12:15 – 13:15
Fun & Play
Okt 12 @ 12:15 – 13:15
Inloop spreekuur gedragsdeskundige
Okt 12 @ 12:15 – 13:15
Okt
14
ma
Agility 1/2
Okt 14 @ 19:15 – 20:15
Apporteren/Dirigeren 2
Okt 14 @ 19:15 – 20:15
FCI Obedience (OBB)
Okt 14 @ 19:15 – 20:15
Agility 3
Okt 14 @ 20:30 – 21:30
Agility Gevorderd
Okt 14 @ 20:30 – 21:30
FCI Obedience (OB1/OB2)
Okt 14 @ 20:30 – 21:30
Okt
17
do
Agility Wedstrijdgroep
Okt 17 @ 19:00 – 21:00
Gehoorzaamheid 2
Okt 17 @ 19:15 – 20:15
Gehoorzaamheid Gevorderd
Okt 17 @ 19:15 – 20:15
Basis Opvoed Cursus
Okt 17 @ 20:30 – 21:30
Okt
19
za
HERFSTVAKANTIE – geen lessen op za 19, ma 21 en do 24 oktober (tenzij anders afgesproken met je instructeur)
Okt 19 – Okt 25 hele dag
HERFSTVAKANTIE - geen lessen op za 19, ma 21 en do 24 oktober (tenzij anders afgesproken met je instructeur)

Er zijn deze week geen lessen, tenzij je instructeur dit anders met je heeft afgesproken of (in overleg) een gemiste les inhaalt.

Okt
24
do
Agility Wedstrijdgroep
Okt 24 @ 19:00 – 21:00
Okt
26
za
Agility 1/2
Okt 26 @ 09:15 – 10:15
Gehoorzaamheid 1
Okt 26 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid 2
Okt 26 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid Gevorderd Recreanten
Okt 26 @ 09:30 – 10:30
Pre-Obedience
Okt 26 @ 09:30 – 10:30
Agility 3/Gevorderd
Okt 26 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 1
Okt 26 @ 10:45 – 11:45
Basis Opvoed Cursus
Okt 26 @ 10:45 – 11:45
Fun & Play
Okt 26 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzaamheid 1
Okt 26 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzame Puber Cursus
Okt 26 @ 10:45 – 11:45
Puppycursus
Okt 26 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 2
Okt 26 @ 12:15 – 13:15
Fun & Play
Okt 26 @ 12:15 – 13:15
Inloop spreekuur gedragsdeskundige
Okt 26 @ 12:15 – 13:15
Okt
28
ma
Agility 1/2
Okt 28 @ 19:15 – 20:15
Apporteren/Dirigeren 2
Okt 28 @ 19:15 – 20:15
FCI Obedience (OBB)
Okt 28 @ 19:15 – 20:15
Agility 3
Okt 28 @ 20:30 – 21:30
Agility Gevorderd
Okt 28 @ 20:30 – 21:30
FCI Obedience (OB1/OB2)
Okt 28 @ 20:30 – 21:30
Okt
31
do
Agility Wedstrijdgroep
Okt 31 @ 19:00 – 21:00
Gehoorzaamheid 2
Okt 31 @ 19:15 – 20:15
Gehoorzaamheid Gevorderd
Okt 31 @ 19:15 – 20:15
Basis Opvoed Cursus
Okt 31 @ 20:30 – 21:30
Nov
2
za
Agility 1/2
Nov 2 @ 09:15 – 10:15
Gehoorzaamheid 1
Nov 2 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid 2
Nov 2 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid Gevorderd Recreanten
Nov 2 @ 09:30 – 10:30
Pre-Obedience
Nov 2 @ 09:30 – 10:30
Agility 3/Gevorderd
Nov 2 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 1
Nov 2 @ 10:45 – 11:45
Basis Opvoed Cursus
Nov 2 @ 10:45 – 11:45
Fun & Play
Nov 2 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzaamheid 1
Nov 2 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzame Puber Cursus
Nov 2 @ 10:45 – 11:45
Puppycursus
Nov 2 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 2
Nov 2 @ 12:15 – 13:15
Fun & Play
Nov 2 @ 12:15 – 13:15
Inloop spreekuur gedragsdeskundige
Nov 2 @ 12:15 – 13:15
Nov
4
ma
Agility 1/2
Nov 4 @ 19:15 – 20:15
Apporteren/Dirigeren 2
Nov 4 @ 19:15 – 20:15
FCI Obedience (OBB)
Nov 4 @ 19:15 – 20:15
Agility 3
Nov 4 @ 20:30 – 21:30
Agility Gevorderd
Nov 4 @ 20:30 – 21:30
FCI Obedience (OB1/OB2)
Nov 4 @ 20:30 – 21:30
Nov
7
do
Gehoorzaamheid 2
Nov 7 @ 19:15 – 20:15
Gehoorzaamheid Gevorderd
Nov 7 @ 19:15 – 20:15
Basis Opvoed Cursus
Nov 7 @ 20:30 – 21:30
Nov
9
za
Agility 1/2
Nov 9 @ 09:15 – 10:15
Gehoorzaamheid 1
Nov 9 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid 2
Nov 9 @ 09:30 – 10:30
Gehoorzaamheid Gevorderd Recreanten
Nov 9 @ 09:30 – 10:30
Pre-Obedience
Nov 9 @ 09:30 – 10:30
Agility 3/Gevorderd
Nov 9 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 1
Nov 9 @ 10:45 – 11:45
Basis Opvoed Cursus
Nov 9 @ 10:45 – 11:45
Fun & Play
Nov 9 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzaamheid 1
Nov 9 @ 10:45 – 11:45
Gehoorzame Puber Cursus
Nov 9 @ 10:45 – 11:45
Puppycursus
Nov 9 @ 10:45 – 11:45
Apporteren/Dirigeren 2
Nov 9 @ 12:15 – 13:15
Fun & Play
Nov 9 @ 12:15 – 13:15